Як я працюю

Головна Як я працюю

Я намагаюся максимально оптимізувати процес співпраці із клієнтом. Завжди відкрита до діалогу та реалізації найсміливіших і нестандартних ідей. Люблю експериментувати та допомагаю через дизайн інтер'єру підкреслити індивідуальність та вишуканий смак господарів будинку!

ЗНАЙОМСТВО
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ
КОМПЛЕКТАЦІЯ ОБ'ЄКТУ
РОЗРОБКА РОБОЧОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
3-D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
Знайомство

Ми зустрічаємося в затишному місці та у невимушеній атмосфері обговорюємо Ваші побажання та уподобання в дизайні інтер'єру (стиль, кольори, функціональність зон та приміщень). За підсумками отриманої інформації заповнюємо ТЗ (технічне завдання).

Після цього Ви вибираєте відповідний пакет дизайн проекту. Ми підписуємо договір та проводяться обміри приміщення.

Планувальне рішення

Розробляю до 4-х варіантів плану з розміщенням меблів та обладнання з урахуванням Ваших побажань за кількістю та призначенням кімнат, меблів, техніки.

Плани надаються із зазначенням габаритних характеристик меблів, сантехнічного та кухонного обладнання відповідно до ергономічних та проектно-будівельних норм.

Серед запропонованих рішень Ви вибираєте найбільш вдалий і зручний для себе варіант. За потреби можна комбінувати кілька планів на один. Затверджуємо узгоджене планувальне рішення.

Комплектація об'єкту/Підбір матеріалів

Виїжджаємо разом з Вами в салони для підбору матеріалів (підлогового та настінного покриття, сантехнічного обладнання, дверей, меблів, освітлювальних приладів тощо).

Розробка робочої документації

Робоча документація є пакетом креслень для виконання будівельно-ремонтних робіт. Готується згідно з вибраним Вами пакетом послуг.

У пакеті креслень максимально докладно опрацьовуються всі елементи інтер'єру з урахуванням розроблених матеріалів, де вказані необхідні розміри та прив'язки.

3-D візуалізація

Фотореалістична подача майбутнього інтер'єру (2-3 ракурси на приміщення) за допомогою програми 3Ds Max. Ви зможете побачити, як виглядатиме Ваш будинок після завершення ремонту.

Реалізація/Авторський нагляд

Авторський нагляд передбачає регулярні виїзди на об'єкт. Крім цього, здійснюються консультування будівельників для уточнення деталей проекту та перевірки результатів робіт.

За потреби проводиться коригування креслень у процесі виконання будівельних робіт.

Робота з підрядниками, до якої входить організація замовлення вибраних комплектуючих (сантехніки, меблів, світильників тощо).