Кожна людина унікальна і має свої індивідуальні інтереси, переваги та переконання. Тому кожен проект для мене стає унікальним та неповторним.

Я намагаюся перетворити весь процес ремонту для замовника на захоплюючу та захоплюючу подорож, кінцевим результатом якої стає функціонально продуманий, комфортний та естетично красивий простір.

Оксана Стебельська
Як я працюю

Максимально відповідально та уважно підходжу навіть до найдрібніших деталей. Вмію чути, а не просто слухати клієнта, що дозволяє повністю вгадувати Ваші бажання, реалізовуючи оригінальні та цікаві проекти!

Чому я

ПІДЧЕРКНУ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ 

У будинку має все ідеально відповідати потребам та перевагам господаря. Тому я створюю з урахуванням будь-яких Ваших побажань комфортні та затишні житлові простори, в які завжди хочеться повернутись!

КОНТРОЛЮЮ КОЖУ ДЕТАЛЬ ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ

Я контролюю всі етапи виконання кожного проекту від народження ідеї до розміщення елементів декору у вже готовій квартирі. Максимально скрупульозно ставлюся навіть до найменших, на перший погляд, дрібниць.

ЦІНУ ЧАС КЛІЄНТА

Строго дотримуюсь обумовлених термінів. Продуманий процес ведення проектів та повна відкритість по відношенню до замовника дозволять Вам чітко розуміти хід та порядок виконання всіх робіт.

дЇЛАЮ ПРОСТІР ФУНКЦІОНАЛЬНИМ

Грамотно використовую кожен сантиметр вільного простору. При необхідності оригінально обіграю навіть найневдаліші планування, роблячи їхні недоліки реальними перевагами!